images

चितवन मेडिकल कलेजमा एक स्वास्थ्यकर्मीबाट विरामी माथी यौन शोषण

  • सगुन चपाई
  • बुधवार, आश्विन १४ २०७७
  • 5.2K
    SHARES
चितवन मेडिकल कलेजमा एक स्वास्थ्यकर्मीबाट  विरामी माथी यौन शोषण
images

चितवन मेडिकल कलेज शिक्षण अस्पताल (सिएमसी) मा कार्यरत एक स्वास्थ्यकर्मीले विरामी माथी यौन शोषण गरेका छन् । मंगलबार घाँटीको उपचार गराउन ओपिडीमा गएकी एक महिलालाई यौन दुर्व्यवहार गरेको उनको परिवारले आरोप लगाएको छ । अस्पतालका अडियोलोजिस्ट जयलालप्रसाद यादवले मसाज गनुपर्ने भन्दै काखमा राखी गोप्य अंगमा चिमोटेको बिरामीको आरोप छ । विरामीले त्यसको प्रतिकार गरी आफन्तलाई बताएपछि यो विषयमा अस्पतालामा छलफलसमेत भएको थियो ।

छलफलका क्रममा यादवले बिरामीसँग खुटा ढोगेर माफी मागेको भिडियोसमेत छ । अस्पतालका अप्रेसन म्यानेजर पारस अधिकारीले यस विषयमा अस्पतालले अध्ययन गरिरहेको बताए । ‘हामीले पीडितको कुरा सुन्यौँ,’ उनले भने, ‘थप अध्ययन गर्न बाँकी छ ।’ पीडितहरूले बिहीबार पनि अस्पतालले छलफलमा बोलाएको बताएको छ । यस विषयमा प्रहरीमा भने पीडितले उजुरी गरेका छैनन् ।

सगुन चपाई

  • अन्तिम अपडेट :
  • बुधवार, आश्विन १४ २०७७ || ०७:३८:५६

images
images
images
images