images

एकै परिवारका तीन जनाको कोरोना सङ्क्रमणबाट मृत्यु

  • सुनौलो नेपाल
  • बुधवार, आश्विन २८ २०७७
  • 832
    SHARES
एकै परिवारका तीन जनाको कोरोना सङ्क्रमणबाट मृत्यु
images

असोज २८ काठमाडौं - तनहुँको भीमाद नगरपालिकाका एकै परिवारका तीन जनाको कोरोना सङ्क्रमणबाट मृत्यु भएको छ।

मृत्यु भएकामा भीमाद नगरपालिका–६ का ९८, ७५ र ७२ वर्षीय पुरुष रहेका छन्। तीमध्ये एक बाबु र दुई छोरा हुन् । ९८ वर्षीय पुरुषको काठमाडौंस्थित मेडिसिटी अस्पतालमा असोज २५ गते, ७५ वर्षीय पुरुषको काठमाडौंस्थित बिएण्डवी अस्पतालमा असोज २४ गते र ७२ वर्षीय पुरुषको चितवन मेडिकल कलेजमा असोज १९ गते मृत्यु भएको गण्डकी प्रदेश स्वास्थ्य निर्देशनालयले जनाएको छ।

९८ वर्षीय बाबु बिरामी परेपछि चितवनस्थित एक अस्पतालमा भर्ना गरिएको थियो। अवस्था सुधार नभएपछि उनलाई काठमाडौं लगियो। उपचारका क्रममा उनलाई कोरोना सङ्क्रमण पुष्टि भएको थियो। बुबाको स्यहारसुसारमा खटिएका दुई छोरालाई पनि पछि कोरोना देखिएको थियो।

 

सुनौलो नेपाल

  • सम्बन्धित विषय :
  • # कोभिड-१९
  • अन्तिम अपडेट :
  • बुधवार, आश्विन २८ २०७७ || ०८:३१:२०

images
images
images
images