images

ग्राहकहरुलाई केन्ट आरओको दशैं–तिहार अफर

  • सुनौलो नेपाल
  • शनिवार, कार्तिक १ २०७७
  • 284
    SHARES
ग्राहकहरुलाई केन्ट आरओको दशैं–तिहार अफर
images

सुनौलो नेपाल/ काठमाडौंः  केन्ट उत्पादनहरूका लागि एक मात्र आधिकारिक वितरक  सि. जी. इलेक्ट्रोनिक्सले यसपालीको दशै र तिहारलाई लक्षित गरी ग्राहक योजना ल्याएको छ ।

भारत र नेपालमा पानी शुद्धिकरणका बजारमा ग्राहकवर्गले असाध्यै रुचाएको केन्ट आर.ओ.ले नेपालको सबैभन्दा ठूलो उत्सव दशैं र तिहारलाई लक्षित गर्दै “१०० प्रतिशत शुद्ध पानीको संरक्षणसहित यस उत्सवको मौसम, स्वस्थ रहनुहोस्” भन्ने नारासहित जारी गरेको यस अफर अन्तर्गत केन्टको कुनै पनि आर.ओ.मोडलको खरिदमा चार वटा एल.ई.डी. बल्बको उपहार प्याक प्रदान गरेको छ ।

यो स्पेसल ग्राहक योजना अश्विन १, २०७७ देखि सम्पूर्ण नेपालमा सीमित अवधिको लागि लागू गरिएको   सि. जी. इलेक्ट्रोनिक्सले जनाएको छ।

प्रत्येक वर्ष लाखौं नेपाली पानीजन्य रोगहरूले संक्रमित हुने र हजारौंले आफ्नो ज्यान गुमाइरहेका बेला पिउने पानीमा उच्च टिडीएस, ब्याक्टेरिया, भाइरस, कीटनाशक र अन्य हानिकारक रसायनहरू समावेश हुन सक्ने खतरा हुन्छ । साथै, घरहरूमा आपूर्ति गरिएको पानी रस्ट र पुरानो पाइपलाइनहरू मार्फत आउने र अस्वस्थ ट्याङ्कीमा भण्डारण हुने गर्दछ । पिउनुभन्दा पहिले पानी शुद्ध छ भन्ने कुरा सुनिश्चित गर्न आवश्यक हुन्छ । त्यसैले, आर.ओ.बाट प्रशोधित भएको पानी हाम्रो परिवारको स्वस्थ जीवन र कल्याणको लागि महत्वपूर्ण आवश्यकता भएको छ ।

केन्टका उत्पादनहरूमा स्वास्थ्य र स्वच्छताको लागि परिचित छन् । केन्ट ब्राण्डका अन्य वाटर प्यूरिफायर, एयर प्यूरिफायर, भ्याकुम क्लिनर, कीटाणुनाशक उपकरणहरू÷डिसइन्फेक्टेन्टहरू र स्मार्ट किचन उपकरणहरू पनि उपलब्ध छन् । 

सुनौलो नेपाल


images
images
images
images