images

ट्राफिक प्रहरीले सार्वजनिक गर्यो २५ वटा ट्राफिक नियम समेटिएको आकर्षक नृत्य (भिडियो सहित)

  • सुनौलो नेपाल
  • शुक्रवार, मंसिर ५ २०७७
  • 1.4K
    SHARES
ट्राफिक प्रहरीले सार्वजनिक गर्यो २५ वटा ट्राफिक नियम समेटिएको आकर्षक नृत्य (भिडियो सहित)

मंसिर ५, काठमाडौं । महानगरीय ट्राफिक प्रहरी महाशाखाले काठमाडौ उपत्यकाकोसवारी व्यवस्थालाई थप सुरक्षित, व्यवस्थित एव प्रभावकारी बनाउनको लागि विभिन्न अभियानहरू सञ्चालन गरिरहेको छ ।

महाशाखाले बेला(बेलामा जनचेतनामुलक कार्यक्रमहरु मार्फत ट्राफिक नियम र सडक सुरक्षा सम्बन्धि शिक्षालाई व्यापक बनाउदै ट्राफिक व्यवस्थापनमा सुधार समेत गर्दै आइरहेको छ । पछिल्लो समय ट्राफिक महाशाखाले गीत सांगितको माध्यमबाट ट्राफिक नियम सिकाउदै आएको छ,  यसलाई थप प्रभावकारी बनाउन ट्राफिक प्रहरीले नृत्य गरेको भिडियो तयार गरेको छ ।


गीत संगितका माध्यमबाट ट्राफिक नियम सिकाउँदा आम सडक प्रयोगकर्तालेसरल रुपमा सम्झिने, ग्रहण गर्ने र सजिलै पालना गर्नेहुनाले महाशाखालेव्यवहारिक रुपमा प्रयोग हुने २५ वटा ट्राफिक नियम समेटिएको ट्राफिक नृत्य भिडियो रिलिज गरेको महाशाखा प्रमुख प्रहरी बरिष्ठ उपरीक्षक भिम प्रसाद ढकालले बताउनु भयो ।


यस गीतमा ट्राफिक संकेतको पालना गर्न, मादक पदार्थ सेवन गरि सवारी नचलाउन, हेल्मेट र सिट बेल्टको प्रयोग गर्न, लेन अनुशासनको पालना गर्न, जथाभावी ओभरटेक नगर्न, जेब्रा क्रसिङ्ग र आकाशेपुलको प्रयोगलगायतका ट्राफिक नियम समेटिएका छन ।


यस गीतमा सरोज ओली र एलिना चौहानको स्वर, नृत्य कोरियोग्राफर मनराम के सी र निर्देशन तथा छायाङ्कन प्रकाश भट्ट, सम्पादन बिष्णु शर्मा र संयोजन बिनोद के सीले गरेका छन ।
आजै देखि यस जनचेतनामुलक ट्राफिक गीतलाई मेट्रो ट्राफिक एफ।एम।९५।५ मेगाहर्जको यूट्युब च्यानल लगायत अन्य सामाजिक संजालबाट रिलिज गरिएकोछ ।

सुनौलो नेपाल


images
images
images
images