images

एन्फाका पूर्व महासचिव शाहीको निधन

एन्फाका पूर्व महासचिव शाहीको निधन

 • 265
  SHARES
 • एन्फाका पूर्व महासचिव शाहीको निधन

  काठमाडौं । अखिल नेपाल फुटबल संघ (एन्फा) का पूर्व महासचिव तथा नेपाली राष्ट्रिय फुटबल टिमका पूर्व गोलकिपर लोकबहादुर शाहीको निधन भएको छ ।

  images

  शाहीको ६५ वर्षको उमेरमा आइतबार साँझ दैलेखमा निधन भएको एन्फा अध्यक्ष कर्माछिरिङ शेर्पाले परिवारका सदस्यलाई उदृत गर्दै जनाएका छन् । शाहीको विभिन्न अंगमा समस्या देखिएको थियो । उनको पुर्ख्यौली घर दैलेखमै उनको अन्तिम संस्कार गरिने भएको छ । शाही नेपाली फुटबलले पाएको उत्कृष्ट गोलकिपरमध्ये एक हुन् ।

  उनले ८० को दशकमा नेपाली टोलीबाट खेलेका थिए । पछि उनी नेपाली फुटबलको प्रशासन र व्यवस्थापकको रुपमा रहेरसमेत काम गरे । नेपालले सन् १९८४ मा साफ फुटबलको स्वर्ण पदक जित्दा शाही त्यसको सदस्य थिए । पछि उनी एन्फाको महासचिवसम्म बने । उले सन् १९८२ देखि १९८९ सम्म नेपालको राष्ट्रिय टिमबाट खेलेका थिए । उनी नेपाल आइस हक्की संघका संस्थापक अध्यक्ष समेत हुन् ।

   

  images
 • सम्बन्धित विषय:

 • # लोकबहादुर शाही

 • सुनौलो नेपाल डट कम

  images
  images
  images
  सम्बन्धित समाचार
  images
  images