images
 • प्रदेश १
 • शरणार्थी शिविरमा आगलागी हुदा एक जना...

शरणार्थी शिविरमा आगलागी हुदा एक जना को  मृत्यु

शरणार्थी शिविरमा आगलागी हुदा एक जना को  मृत्यु

 • 211
  SHARES
 • शरणार्थी शिविरमा आगलागी हुदा एक जना को  मृत्यु

  झापा ।  झापास्थित  भुटानी शरणार्थी शिविरको एक छाप्रोमा आगलागी हुँदा एक जनाको मृत्यु भएको छ । बाँसको टाटीले बारेको टिनको छाना भएको एकतले छाप्रामा अचानक आगलागी हुँदा त्यसभित्र सुतिरहेका प्यारालाइसिसका बिरामी राईको घटनास्थलमै मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ ।

  images


  झापा जिल्ला प्रहरी कार्यालयले दिएको जानकारीअनुसार सोमबार साँझ साढे ७ बजे दमक नगरपालिका वडा नं. ३ स्थित भुटानी शरर्णाथी सिबिर सेक्टर नं. डी ४, छाप्रा नं. ३२५ मा बस्ने ६० वर्षीय देशमान राईको मृत्यु भएको हो ।

   

   

  images
 • सम्बन्धित विषय:

 • # शरणार्थी शिविर

 • सुनौलो नेपाल डट कम

  images
  images
  images
  सम्बन्धित समाचार
  images
  images