images

कोरोनाका बढ्दै गएपछि जापानमा आपतकाल घोषणा

कोरोनाका बढ्दै गएपछि जापानमा आपतकाल घोषणा

 • 298
  SHARES
 • कोरोनाका बढ्दै गएपछि जापानमा आपतकाल घोषणा

  काठमाडौं। कोरोना महामारी बढ्दै गएपछि जापानका सहरहरुमा आपतकालीन अवस्थाको घोषणा गर्ने तयारी गरिएको छ । प्रधानमन्त्ती योशिहिडे सुगाले राजधानी टोकियो क्षेत्रमा लगाइएको आपतकालीन अवस्थालाई अन्य सहरमा पनि विस्तार गर्ने तयारी भएको त्यहाँको सरकारले जनाएको छ ।

  images

  प्रधानमन्त्री सुगाले टोकियोलगायत आसपासका क्षेत्रमा कोरोना संक्रमितको संख्या बढ्दै गएको भन्दै आपतकालीन अवस्था लम्ब्याउन लागेको बताएका छन् । आपतकालीन अवस्थाको घोषणासँगै प्रभावित क्षेत्रमा सर्वसाधारणको आवागमनमा कडाइ गरिएको छ भने पसल तथा रेष्टुराँहरु खोल्नका लागि निश्चित समय तोकिएको छ ।


  जनवरी सुरु भएपछि जापानमा कोरोना संक्रमितको संख्या बढ्न थालेपछि सरकारले विभिन्न सहरमा आपतकालीन अवस्थाको घोषणा गर्न थालेको हो । जापानमा यसअघि गत अप्रिलमा पनि आपतकालीन अवस्थाको घोषणा गरिएको थियो । एजेन्सी

  images
 • सम्बन्धित विषय:

 • # कोभिड-१९

 • सुनौलो नेपाल

  images
  images
  images
  सम्बन्धित समाचार
  images
  images