images
 • राजनीति
 • सरकारले जुन मिति सिफारिस गरेकाे छ...

सरकारले जुन मिति सिफारिस गरेकाे छ त्यही मितिमा चुनाव हुन्छ : सुवास नेम्वाङ

सरकारले जुन मिति सिफारिस गरेकाे छ त्यही मितिमा चुनाव हुन्छ : सुवास नेम्वाङ

 • माघ ३, २०७७ शनिवार १५:१० बजे
 • 658
  SHARES
 • सरकारले जुन मिति सिफारिस गरेकाे छ त्यही मितिमा चुनाव हुन्छ : सुवास नेम्वाङ

  काठमाडाैं । सरकारले जुन मितिमा चुनाव घाेषणा गरेकाे छ त्यही मितिमा चुनाव हुने संविधानसभाका अध्यक्ष सुवास नेम्वाङले बताएका छन् । शनिबार नेकपा ओली समूहले काठमाडौंमा गरेकाे प्रदेश १ का कार्यकर्ता भेला सम्बाेधनका क्रममा नेम्वाङले वैशाख १७ र २७ मा चुनाव हुने निश्चित भएकाे बताएका हुन् । उनले भने, 'प्रधानमन्त्री हामीसँग सँधै भन्नुहुन्छ निर्वाचन वैशाख १७ र २७ मा हुन्छ । सरकारले ताेकेकाे मितिमा नै निर्वाचन हुन्छ ।'

  images
  images

  उनले कांग्रेस चुनावमा गइसकेकाे र चुनावी अभियान सुरू भइसकेकाे पनि बताए । उनले भने 'प्रमुख प्रतिपक्षकाे चुनावमा गइसकेकाे छ ।'

  ओलीको नेतृत्वमा देश स्थीरता र समृद्धिको दिशामा अघि बढिरहेका बेला अस्वीकार गरेर राम्रो काम नभएकाे पनि बताएका छन् ।

  उनले प्रधानमन्त्री केपी ओलीलाई अस्वीकार गरेर गर्न खोजिएको के हो भन्दै प्रचण्ड-नेपाल समूहलाई प्रश्न पनि गरेका छन् । 'प्रधानमन्त्री केपी ओलीलाई अस्वीकार गरेर गर्न खोजिएको के हो ? उनले प्रश्न गरे । देशले त्यसको जवाफ खोजिरहेको छ। मेचीदेखि महाकाली कार्यकर्ता पंक्तिले जवाफ खोजिरहेकाे छ ।'

  images

  images
  images
  images
  सम्बन्धित समाचार
  images
  images